Leiriohjelma

Huomioithan, että oheiseen leiriohjelmaan saattaa tulla vielä muutoksia.

 

maanantai 1.7.

klo 11:00 joukkueiden ilmoittautuminen alkaa ja leirikanslia aukeaa

klo 13:00 Virtuaaliavajaiset julkaistu: 
https://www.youtube.com/watch?v=9FyJQnPKhps&t=1s

klo 13:30 ottelut
klo 14:30 ottelut
klo 15:30 ottelut

klo 16:00 - 18:30 päivällinen

klo 18:00 ottelut
klo 19:00 ottelut
klo 20:00 ottelut

klo 20:00 - 21:30 iltapala

klo 22:00 hiljaisuus

vetäjäpalaveri (tarvittaessa)

 

tiistai 2.7.

klo 6:30 - 9:00 aamupala

klo 8:30 ottelut
klo 9:30 ottelut
klo 10:30 ottelut

klo 10:30 - 13:00 lounas

klo 13:00 ottelut
klo 14:00 ottelut
klo 15:00 ottelut
klo 16:00 ottelut

klo 16:00 - 18:30 päivällinen

klo 18:00 ottelut
klo 19:00 ottelut
klo 20:00 ottelut

klo 20:00 - 21:30 iltapala

klo 22:00 hiljaisuus

vetäjäpalaveri (tarvittaessa)

 

keskiviikko 3.7.

klo 6:30 - 9:00 aamupala

klo 8:30 ottelut
klo 9:30 ottelut
klo 10:30 ottelut

klo 10:30 - 13:00 lounas

klo 13:00 ottelut
klo 14:00 ottelut
klo 15:00 ottelut
klo 16:00 ottelut

klo 16:00 - 18:30 päivällinen

klo 18:00 ottelut
klo 19:00 ottelut
klo 20:00 ottelut

Duudsonit Activity Park Espoo Iso Omena avoinna klo 21:00 asti vain leiriläisille (normaalisti 18:00)

klo 20:00 - 21:30 iltapala

klo 22:00 hiljaisuus

 

torstai 4.7.

klo 6:30 - 9:00 aamupala

klo 8:30 ottelut
klo 9:30 ottelut
klo 10:30 ottelut

klo 10:30 - 13:00 lounas

klo 13:00 ottelut
klo 14:00 ottelut
klo 15:00 ottelut

klo 15:30 - 18:30 päivällinen

klo 18:00 pelisarjojen Itä-Lännet
klo 19:30 kilpasarjojen Itä-Lännet

klo 20:00 - 21:30 iltapala

klo 22:30 hiljaisuus

 

perjantai 5.7.

klo 6:30 - 9:00 aamupala

klo 8:30 ottelut
klo 9:30 ottelut
klo 10:30 ottelut

klo 10:30 - 13:00 lounas

klo 13:00 ottelut
klo 14:00 ottelut
klo 15:00 ottelut
klo 16:00 ottelut

klo 16:00 - 18:30 päivällinen

klo 19:00 - 21:30 Disco

klo 20:00 - 22:00 iltapala

klo 22:30 hiljaisuus

 

lauantai 6.7.

klo 6:30 - 9:00 aamupala

klo 8:30 sijoitusottelut
klo 9:30 sijoitusottelut
klo 10:30 sijoitusottelut
klo 11:30 sijoitusottelut

klo 10:30 - 13:30 lounas

klo 13:00 loppuottelut
klo 14:00 loppuottelut
klo 15:00 loppuottelut