Tuomariohjelma

Tuomariohjelma päivitetty 14.6.2021 klo 11:18

Muutokset 

su 13.06.2021 11:00 – 17:0012Olarin koulun hiekkatekonurmiD-pojatEspoo Blue - KePe sininen
AhlgrenRintamäki


su 13.06.2021 14:00 – 17:0115Olarin koulun hiekkatekonurmiD-pojatEspoo Blue - KePe sininen
RintamäkiAhlgren


su 13.06.2021 13:30 – 17:0015MailapuistoNYPEspoo - Pori
PPLPPLPPLMännikköKotka
su 13.06.2021 17:00 – 20:0018Olarin koulun hiekkatekonurmiE-pojatEp Pelisarja Espoo - Sastamala
KorpelaLärka


ma 14.06.2021 17:00 – 20:0018MailapuistoD-pojatEspoo White - Roihu
VaroTarjavuori


ti 15.06.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoC-pojatC PELI: Espoo - Kepe
Alanen IEkroos


ke 16.06.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoNSSNSS Espoo-Päiväkumpu
SusiVehmanSeppäläVartiainen HaVartiainen He
to 17.06.2021 17:00 – 20:0018MailapuistoNYPEspoo - Pöytyä 18.00
PPLPPLJunkkariMannistoMerivuori
pe 18.06.2021 18:00 – 20:0018MailapuistoMMKSEspoo-Vantaa
HelinEkroosAlanen IKOTIJOUKKUEHakaste A
la 19.06.2021 12:00 – 16:0012Olarin koulun hiekkatekonurmiGF-joukkueF-poikien kotiturnaus
AunoKotka


la13OlariGFTahko-Humppila
- (Kotijoukkue hoitaa)- (Kotijoukkue hoitaa)


la 19.06.2021 14:00 – 16:0114Olarin koulun hiekkatekonurmiGF-joukkueF-poikien kotiturnaus
KumpulainenKönönen


la 19.06.2021 12:30 – 18:0015MailapuistoNSSNSS Espoo-Lahti
Risto YlijokiTarjavuoriHäkkilä EPerkoAhlgren
su 20.06.2021 14:00 – 17:0015Tuuliniityn hiekkatekonurmiNASNAS Peli Espoo -Latokaski
LänsikallioPerko


su 20.06.2021 13 tai 1713 tai 17MailapuistoC-pojatEspoo - LaJy
SeppäläSusi


ma 21.06.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoB-tytötTSU Kotipeli Espoo- Laitilan Jyske
JunkkariKarjalainen JHakaste AHakaste MHäkkilä A
ti 22.06.2021 17:00 – 20:0018Olarin koulun hiekkatekonurmiE-pojatEp kilpasarja Espoo - Tahko
KumpulainenForss


ti 22.06.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoC-pojatC KILPA: Espoo - Kipe
SeppäläTarjavuori


ke 23.06.2021 17:00 – 20:0018Tuuliniityn hiekkatekonurmiEF-TytötEspoo ET-Roihu ET
KönönenAuno


ke 23.06.2021 17:00 – 21:0118Saunalahden koulun hiekkatekonurmiNASEspoo - Nice Team
Alanen IRipatti


ti 29.06.2021 17:00 – 20:0018Olarin koulun hiekkatekonurmiE-pojatEp kilpasarja Espoo - Kpl
VaroHakaste M


ke 30.06.202118Tuuliniityn hiekkatekonurmiEF-TytötEF-tytöt -Roihu E-tytöt
Vartianen HeVartiainen Ha


ke 30.06.2021 17:00 – 20:0018MailapuistoNMKSNMKS Espoon Pesis - Tahko 3
SeppäläHäkkilä E


ke 30.06.2021 12:00 – 16:0013MailapuistoC-pojatCP Espoo-LaitilaAlanen ELänsikallio


to 01.07.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoB-tytötTSU Kotipeli Espoo - RoihuNimetään myöh.LänsikallioPerkoVartiainen HaVartiainen He
la 03.07.2021 10:00 – 16:0011Olarin koulun hiekkatekonurmiD-pojatEspoo Blue - HämeenlinnaEkroosMännikkö


la 03.07.2021 13:00 – 16:0114Olarin koulun hiekkatekonurmiD-pojatEspoo Blue - HämeenlinnaMännikköEkroos


la 03.07.2021 13:00 – 16:0014MailapuistoNMKSNMKS Espoon Pesis - Jana klo 14Alanen IRintamäki


su 04.07.2021 10:00 – 14:0011MailapuistoMMKSMMKS Espoo - PumuHelinLänsikallioPerkoAhlgrenKotka
su 04.07.2021 17:00 – 20:0018MailapuistoNASNAS - JanaHakaste MHäkkilä E


ma 05.07.2021 17:00 – 20:0018MailapuistoNMKSNMKS Espoon Pesis - LMV NMS klo 18JunkkariHäkkilä EArnimaaKOTIJOUKKUEKOTIJOUKKUE
ti 06.07.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoNSSNSS Espoo-MynämäkiSusiKäkönenTarjavuoriHakaste ASimola
ke 07.07.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoNSSNSS Espoo-TurkuSusiKäkönenHäkkilä EHakaste MKumpulainen
ke 07.07.2021 17:30 – 20:3018Saunalahden koulun hiekkatekonurmiNASNAS - KePeHakaste ARintamäki


pe 09.07.2021 17:00 – 20:3018MailapuistoNMKSNMKS Espoon Pesis - PuMu klo 18Alanen ETarjavuori


la 10.07.2021 13:30 – 17:0015MailapuistoNYPNYP Espoo - MailajunioritPPLPPLSusiHäkkilä EHäkkilä A
su 11.07.2021 10:00 – 14:0011TuuliniittyETFE Espoo - Manse PPVartiainen HeKotka


su 11.07.2021 10:00 – 14:0011MailapuistoC-pojatC KILPA Espoo - LMVEkroosSusi


su 11.07.2021 11:00 – 17:0012Olarin koulun hiekkatekonurmiD-pojatEspoo Blue - KiPe06LärkaMännikkö


su 11.07.2021 14:00 – 17:0115Olarin koulun hiekkatekonurmiD-pojatEspoo Blue - KiPe07MännikköAlanen E


su 11.07.2021 17:00 – 20:3018MailapuistoE-pojatEp pelisarja Espoo - ManseMerivuoriHäkkilä A


ma 12.07.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoB-tytötTSU Kotiottelu Espoo - FeraSusiLahtiRipattiMerivuoriKumpulainen
pe 16.07.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoMMKSMMKS Espoo - KiPeWJunkkariNimetään myöh.Alanen IAlanen ELärkä
la 17.07.2021 13:30 – 17:0015MailapuistoNYPNYP Espoo - KirittäretPPLPPL/LahtiPPL/ HeinimäkiMannistoForss
ke 21.07.2021 16:00 – 20:0016Olarin koulun hiekkatekonurmiGF-joukkueVuoroKumpulainenSimola


ke 21.07.2021 18:00 – 20:0118Olarin koulun hiekkatekonurmiGF-joukkueVuoroSimolaMannisto


la 24.07.2021 11:00 – 14:0012MailapuistoD-pojatEspoo White - LMVAhlgrenAlanen I


su 25.07.2021 14:00 – 18:0015MailapuistoNSSNSS Espoo-HyvinkääSusiUusitaloHäkkilä EEväkoskiHäkkilä A
ma 26.07.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoB-tytötTSU Kotiottelu Espoo- PesäkarhutKotiniemiUusitaloTarjavuoriRintamäkiRipatti
ti 27.07.2021 17:00 – 20:0018MailapuistoNYPNYP Espoo - RäpsäPPLPPLSusiEväkoskiVaro
ke 28.07.2021 17:00 – 20:0018MailapuistoCD-TytötC-tytöt - RoihuTarjavuoriEkroos


to 29.07.2021 17:00 – 21:0018MailapuistoC-pojatC PELI Espoo - HPAlanen IAlanen E


la 31.07.2021 10:00 – 13:0011MailapuistoD-pojatEspoo White - SuPoEväkoskiRintamäki