Ottelut 2014

Ottelutuloksia:

14.9. Espoo - Janakkala MAS j 0-2 (8-10, 7-8)
14.9. Espoo DT - Roihu CT alue 0-2  (2-6,2-9)
14.9. Espoo - Roihu DT peli 2-1  (7-6,11-12,5-4s)
13.9. Espoo - Janakkala NMKS 0-2 (3-16, 1-14)
13.9. Paukku - Espoo CT alue 2-0  (16-9,6-2)
13.9. Puhti - Espoo ET 2-0  (7-3,9-8)
12.9. Espoo - Roihu DT kilpa 2-0  (23-3,6-2)
11.9. Espoo - LMV DP peli 2-0  (7-5,3-2)
10.9. Espoo DT - ViPa CT alue 2-0  (4-2,3-2)
10.9. Espoo - Paukku CT alue 0-2  (1-14,2-6)
9.9. Espoo - ViPa DP peli 0-2  (6-10,5-6)
8.9. Roihu - Espoo DP peli 2-1 (1-11,6-5,2-1s)
8.9. Tahko2 - Espoo NMKS 2-0 (29-2, 10-1)
8.9. Espoo - Paukku DT kilpa 2-0  (22-2,24-4)
7.9. Espoo - ViPa CT alue 0-2  (3-7,2-14)
7.9. Lahti - Espoo DT kilpa 0-2  (1-31,7-24)
7.9. Lahti - Espoo DT peli 0-2  (1-6,3-15)
7.9. KiPe - Espoo MAS j 2-1  (14-6,3-11,4-1s)
6.9 Espoo - Tahko MAS j 0-2  (5-9,5-8)
6.9 TahkoBl - Espoo FP 2-0  (16-3,14-4)
6.9. Espoo - Roihu DT peli 0-1  (4-19,5-5)
6.9. Espoo DT - Puhti CT alue 0-2  (3-10,1-10)
5.9. Paukku - Espoo DT CT alue 2-0  (5-3,10-1)
5.9. Espoo - Roihu03 ET 2-0 (14-3,6-3)
3.9. Järvenpää - Espoo NMKS 2-0 (13-3, 10-0)
3.9. Espoo - Tahko CP kilpa 0-2 (5-16,4-15)
3.9. Espoo DT - Espoo CT alue 1-0  (2-2,2-1)
2.9. ViPa - Espoo MAS j 2-0  (7-5,3-2)
2.9 Espoo - Virkkala NMKS 0-1 (5-8, 9-9)
1.9. Roihu - Espoo DT CT alue 0-1  (4-4,3-6)
1.9 Espoo valk - ViPa EP kilpa j 0-2 (3-6, 6-9)
1.9. ViPa - Espoo CT alue 0-1  (2-2,4-10)
1.9. KePe - Espoo FP 2-0 (13-3,17-7)
31.8. PuMu - Espoo CT alue 0-2 (2-6, 1-10)
31.8. KPL - Espoo FP 2-1 (8-13, 5-4, 3-1s)
30.8. Kerava - Espoo NMKS 2-0 (7-6, 8-6)
30.8. Puhti - Espoo DT peli 2-0  (15-5,4-2)
29.8. Espoo - KiPe DT peli 2-0  (7-2,7-6)
28.8. RiiPe - Espoo CP kilpa 2-0 (12-2,6-2)
28.8. Espoo - Espoo DT CT alue 1-0 (6-6, 2-0)
27.8. Espoo - Riihimäki MMKS 2-0 (3-2, 4-0)
25.8. Espoo KiPe CP kilpa 2-1  (4-3,9-12,1-0s)
25.8. Espoo - Roihu02 ET 0-2 (3-4, 2-9)
24.8. Espoo - Pumu CT alue 2-0  (10-2,12-1)
24.8. Pumu - Espoo MMKS 2-0 (8-3, 7-6)
24.8. Espoo - Lammi FP 0-2 (2-16, 8-9)
23.8. Espoo - Paukku CP peli 2-0  (13-6,3-2)
23.8. Puhti - Espoo DT CT alue 1-2  (12-4,8-13,1-2s)
23.8. Tahko - Espoo sin EP kilpa 1-0  (7-4,7-7)
22.8. KePe - Espoo valk EP kilpa 0-2  (1-6,0-6)
21.8. Espoo - KePe DP kilpa 0-1 (1-4, 1-1)
20.8. Roihu - Espoo DT kilpa 0-2  (2-4,2-3)
20.8. Espoo - PuMu MMKS 2-0 (8-7, 4-3)
20.8. RiiPe - Espoo CP kilpa 2-0 (11-4, 5-1)
19.8. Tahko-00 - Espoo DT CT alue 1-2 (9-6, 5-10, 4-5s)
18.8. NuMa - Espoo NMKS 2-0 (4-3, 3-1)
18.8. Espoo - KePe ET 2-1 (10-1, 7-8, 7-3s)
18.8. TahkoC2 - Espoo CP kilpa 2-0 (21-1, 13-0)
17.8. Espoo - Lappeenranta MMKS 0-1 (4-4, 3-6)
17.8. Espoo - LMV CP peli 0-2 (2-17, 6-14)
17.8. HP/Ysit - Espoo CP peli 2-0 (23-2, 15-5)
17.8. Espoo sin - KPL EP kilpa 0-2 (3-9, 0-27)
17.8. Espoo valk - KPL EP kilpa 2-0 (11-10, 2-1)

 

16.8. Espoo - Roihu DT kilpa 2-0 (21-0, 13-5)
16.8. LMV - Espoo DT kilpa 0-2 (0-26, 0-20)
16.8. Espoo valk - Tahko EP kilpa 0-1 (3-3, 3-6)
16.8. Espoo - Roihu CT alue 2-1 (4-3, 5-6, 1-0s)
16.8. KiPe - Espoo DT peli 2-0 (12-8, 5-3)
15.8. PuMu - Espoo NMKS 2-1 (14-7, 1-10, 1-1, 2-1k)
15.8. Espoo - Jana DT kilpa 2-1 (8-2, 3-7, 2-1s)
14.8. Virkkala - Espoo NMKS 2-0 (6-1, 7-2)
14.8. Espoo - Tahko01 DP kilpa 0-2 (3-4, 0-7)
14.8. Roihu02 - Espoo ET 2-0 (6-5, 23-6)
12.8. Tahko - Espoo CT alue 2-0 (12-1, 8-4)
11.8. ViPa - Espoo DT CT alue 0-2 (2-4, 2-18)
11.8. Espoo - Jana MAS 0-2 (2-3, 3-4)
10.8. Lahti - Espoo ET 0-2 (8-15, 7-12)
10.8. Espoo - Jokioinen CP kilpa 0-2 (3-9, 1-12)
10.8. Espoo - HP/Ysit CP peli 0-2 (0-23, 0-20)
10.8. Espoo sin - KePe EP kilpa 2-0 (20-0, 26-3)
9.8. Espoo - LMV FP 0-2 (3-7, 3-15)
9.8. Espoo - ViPa FP 0-2 (2-17, 3-12)
9.8. Espoo sin - ViPa EP kilpa 1-2 (3-20, 5-2, 3-4s)
8.8. Hyvinkää - Espoo MMKS 1-2 (10-6, 6-10, 1-6)
7.8. LMV - Espoo CP peli 2-0 (19-6, 17-2)
6.8. Espoo - Kerava MMKS 2-0 (12-2, 8-2)
6.8. Jana - Espoo ET 0-2 (4-16, 6-20)
5.8. Jana - Espoo DT kilpa 2-1 (8-5, 2-6, 4-0s)
5.8. Paukku - Espoo CP peli 2-0 (20-6, 27-7)
5.8. Espoo - Roihu NMKS 0-2 (0-23, 1-21)
4.8. Riihimäki - Espoo MMKS 2-0 (22-1, 14-5)
4.8. Espoo - KiPe MAS 0-2 (4-26, 5-16)
3.8. Espoo - Paukku DT peli 2-0 (6-5, 25-0)
3.8. Espoo - LMV DT kilpa 2-0 (1-0, 25-1)
2.8. Tahko - Espoo DP peli 2-1 (12-7, 2-8, 4-4s, 3-2k)
2.8. EspooDT - Pumu CT alue 2-0 (15-0, 7-0)
29.7. Espoo - Nurmijärvi NMKS 0-2 (2-15, 4-20)
26.7. Hamina - Espoo MMKS 2-0 (2-1, 4-2)
21.7. Espoo - Jokioinen CP kilpa 0-1 (2-10, 9-9)
19.7. Jokioinen - Espoo CP kilpa 2-0 (9-1, 17-0)
16.7. Tahko - Espoo MAS 1-2 (4-12, 7-5, 1-7s)
13.7. Espoo - Lammi MAS 0-2 (4-6, 8-9)
11.7. ViPa - Espoo CP kilpa 0-2 (1-7, 8-16)
5.7. Kuusankoski - Espoo CT SM 2-0 (20-0, 20-0)
4.7. Kuusankoski - Espoo NMKS 2-0 (15-5, 17.2)
30.6. Roihu - Espoo NMKS 2-0 (24-1, 21-1)
18.6. Otakoppi - Espoo MMKS 1-2 (3-1, 2-6, 2-2, 1-2)
17.6. Espo - Pumu NMKS 2-0 (7-6, 11-3)
15.6. Espoo - Roihu CT SM 2-0 (5-2, 7-5)
15.6. Espoo - Puhti MMKS 2-1 (3-13, 8-0, 2-1)
15.6. Espoo - Roihu CP peli 1-2 (8-4, 5-6, 3-4s)
14.6. Espoo - Tahko CP peli 2-0 (18-6, 17-16)
12.6. Espoo - Tahko DP peli 2-0 (5-3, 14-5)
11.6. Espoo - ViPa MAS 2-0 (4-2, 3-2)
11.6. Espoo - Puhti CT alue 1-2 (1-7, 6-3, 1-2s)
11.6. KPL - Espoo DP kilpa 2-0 (16-12, 4-3)
10.6. Tahko - Espoo CP peli 0-2 (4-6, 8-10)
10.6. Jana - Espoo DT kilpa 0-2 (1-7, 3-11)
10.6. Paukku - Espoo ET 1-2 (1-11, 13-8, 5-7s)
10.6. ViPa - Espoo valk EP kilpa 2-0 (6-5, 3-2)
9.6. Tahko2 - Espoo CT SM 2-0 (6-1, 6-4)
9.6. Espoo - CobraTeam MMKS 2-1 (2-5, 1-0, 6-1s)
9.6. Espoo - Jana ET 2-0 (15-3, 23-7)
8.6. LMV - Espoo DT peli 2-0 (4-3, 13-9)
8.6. Paukku - Espoo DP peli 1-2 (5-20, 10-6, 0-1s)
8.6. Espoo - KiPe DT kilpa 2-0 (6-3, 13-3)
8.6. Päristys - Espoo MAS 2-1 (18-7, 14-17, 3-2s)
7.6. KiPe - Espoo DT kilpa 0-2 (4-9, 7-14)
7.6. KiPe - Espoo DT peli 2-0 (1-0, 10-9)
7.6. LMV - Espoo MMKS 2-1 (3-4, 7-6, 3-3s, 2-1k)
6.6. Roihu - Espoo ET 1-2 (9-7, 10-12, 4-5s)
5.6. Espoo - LMV DP kilpa 1-2 (2-1, 4-7, 2-4s)
4.6. Espoo - KiPe DT kilpa 2-0 (19-5, 12-7)
4.6. Espoo - TahkoBrown FP 0-2 (2-26, 3-19)
3.6. Roihu - Espoo CP peli 0-2 (4-6, 8-10)
3.6. Espoo sin - Tahko EP kilpa 0-2 (5-7, 0-11)
2.6. Espoo - Vantaa MMKS 1-2 (4-18, 6-3, 0-1s)
1.6. Espoo valk - Kerava EP kilpa 2-0 (9-1, 21-1)
1.6. Espoo - Paukku ET 2-0 (8-5, 9-6)
1.6. TahkoYellow - Espoo FP 2-0 (16-2, 19-1)
29.5 KPL - Espoo valk EP kilpa 2-1 (4-5, 7-0, 0-0s, 3-2k)
29.5. KPL - Espoo sin EP kilpa 2-0 (5-1, 3-2)
29.5. MansePP - Espoo FP 2-0 (17-2, 14-2)
29.5. Espoo - Paukku DP peli 2-0 (6-1, 4-3)
29.5. Vipa - Espoo CP kilpa 0-2 (1-6, 2-25)
29.5. Puhti - Espoo CT alue 2-0 (5-2, 6-2)
29.5. Espoo - LMV ET 2-0 (11-5, 12-7)
28.5. Rekola - Espoo MMKS 0-2 (1-2, 1-5)
28.5. Kerava - Espoo CT SM 2-0 (18-4, 5-3)
26.5. Pumu - Espoo DT CT alue 0-2 (2-16, 3-19)
26.5. Espoo - Rekola MMKS 0-2 (5-15, 6-11)
26.5. Päpe - Espoo CP peli 2-1 (8-12, 15-14, 2-1s)
25.5. Espoo - Jana CT SM 1-2 (5-4, 4-12, 2-2, 1-2)
25.5. Espoo - Lahti DT peli 0-1 (19-19, 12-12, 3-8s)
25.5. Roihu - Espoo CT alue 2-0 (9-2, 5-2)
24.5. Espoo - KPL MMKS 0-2 (4-15, 2-7)
24.5. Espoo - Tahko3 NMKS 0-2 (3-13, 0-1)
24.5. Espoo - KPL DP kilpa 2-0 (3-2, 5-2)
24.5. Paukku - Espoo DT kilpa 0-2 (2-15, 2-21)
23.5. Espoo DT - Tahko CT alue 2-1 (18-11, 7-9, 5-1s)
22.5. Tahko - Espoo ET 2-1 (9-13, 20-11, 6-5s)
22.5. Espoo - Pumu DP kilpa 2-1 (4-1, 6-10, 1-0s)
21.5. Espoo - Tahko2 CT SM 0-2 (2-8, 0-7)
21.5. Espoo - Päpe MAS 2-0 (6-3, 4-1)
20.5. Espoo valk - Espoo sin EP kilpa 2-0 (6-5, 12-8)
19.5. CobraTeam - Espoo MMKS 2-0 (11-4, 5-3)
19.5. ViPa - Espoo DP peli 2-1 (8-2, 9-10, 4-0)
19.5. Tahko - Espoo CT SM 2-0 (12-0, 7-1)
19.5. Espoo - Tahko ET 2-1 (14-3, 9-13, 3-2s)
18.5. Espoo - KePe CT SM 0-2 (11-12, 4-7)
18.5. Espoo - Puhti DT peli 1-2 (7-6, 1-21, 6-6s, 2-5k)
17.5. KiPe - Espoo CP kilpa 0-2 (4-10, 0-20)
16.5. Kepe - Espoo sin EP kilpa 1-2 (5-6, 7-4, 1-2s)
16.5. Espoo - Paukku DT kilpa 2-0 (21-1, 5-3)
15.5. Roihu - Espoo CT SM 1-2 (4-1, 0-3, 6-7)
15.5. Espoo - Roihu DP peli 2-0 (4-3, 8-5)
14.5. Espoo - Vipa CP kilpa 2-0 (6-2, 12-3)
13.5. Paukku - Espoo DT peli 1-2 (4-5, 11-8, 2-3s)
13.5. Espoo - Pumu CP peli 2-1 (11-4, 6-7, 8-2s)
12.5. Tahko - Espoo DP kilpa 2-0 (2-0, 5-0)
12.5. Espoo-Otakoppi MMKS 2-1 (14-9, 4-8, 2-1s)
11.5. Espoo - KiPe, Järvenpää CP kilpa 2-0 (25-2, 11-7)
11.5. Espoo - Puhti, Kuusankoski CT SM 0-2 (1-10, 3-7)
10.5. Espoo valk - Päpe CP peli 0-2 (0-2, 2-12)
9.5. Pumu - Espoo valk CP peli 0-1 (4-6, 5-5)
9.5. Espoo DT - Paukku CT alue 0-2 (4-12, 3-4)
8.5. Espoo - Tahko Brown DP kilpa 0-2 (0-8, 0-11)
8.5. Roihu sin - Espoo sin DT peli 1-2 (3-4, 15-7, 1-2s)
7.5. Espoo sin - TahkoC2 CP kilpa 0-2 (3-15, 1-3)
6.5. Espoo sin - Espoo valk EP kilpa 0-2 (2-10, 1-3)
4.5. Espoo - Puhti, Kuusankoski ET alue 1-0 (8-8, 10-9)
29.4. Espoo - Tahko 1, Hyvinkää CT SM 0-2 (0-12, 0-23)
28.4. Tahko Brown, Hyvinkää - Espoo valk EP kilpa 2-0 (8-4, 16-1)