Kotipelit 2019

Espoon Pesiksen joukkueiden kotipelit 2019

 

aika 

kenttä

sarja

koti

vieras

25.5
13.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Mailattaret

25.5

12.00

Olari

C-Pojat Peli

Turku-Pesis

KPL

25.5

14.30

Olari

C-Pojat Peli

Espoo D

Turku-Pesis

25.5

17.00

Olari

C-Pojat Peli

Espoo D

KPL

25.5

 

D-Tytöt Peli

Espoo

MyVe

25.5

 

D-Tytöt Peli

JoKo juniorit

MyVe

25.5

 

D-Tytöt Peli

JoKo juniorit

Espoo

26.5
13.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Nurmon Jymy

26.5

18.00

Mailapuisto

NMKS

Espoo

Lahti

26.5

 

Olari

C-Pojat Kilpa

Espoon

Tahko

28.5

18.00

Olari

F-Pojat

Espoo

KePe

29.5

18.00

Mailapuisto

CTSM

Espoo Pesis C-Tytöt

Hamina

30.5

13.00

Mailapuisto

NSS

Espoo

Puhti

30.5

18.00

Mailapuisto

NAS

Espoo

NuMa-VJJ

2.6

18.00

Mailapuisto

C-Tytöt

Espoo

Roihu

3.6

18.00

Mailapuisto

NSS

Espoo

Vihti

4.6

18.00

Olari

D-Tytöt Peli

Espoo

PoU

4.6

18.00

Mailapuisto

D-Pojat Kilpa

Espoo White

LMV

5.6

 

NAS

Espoo

Manse

6.6

Mailapuisto

NSS

Espoo

Hamina

15.6
14.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Jalasjärven Jalas

15.6

18.00

Olari

D-tytöt Peli

Espoo

Jana

16.6
15.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Mailajuniorit

16.6

12.00

Mailapuisto

C-Pojat Peli

Espoo

Hamina

16.6

18.00

Mailapuisto

C-Pojat Peli

Hamina

Lajy

18.6

18.00

Mailapuisto

C-Tytöt

Espoo

HuVe

25.6

18.00

Mailapuisto

NSS

Espoo

Lahti

26.6

18.00

Mailapuisto

NMKS

Espoo

Tahko

27.6
18.00

Mailapuisto

CTSM

Espoon Pesis C-Tytöt

Lahti

28.6

18.00

Mailapuisto

MMKS

Espoon Pesis

Kinnarin Pesis 2006

28.6

 

F-Pojat

Espoo

Tahko

29.6

13.00

Mailapuisto

D-Pojat Peli

Espoo Blue

Tahko Brown

30.6

18.00

Mailapuisto

NSS

Espoo

Pesä Ysit

10.7
18.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Pesäkarhut 2

11.7

Mailapuisto

NSS

Espoo

Tahko

13.7

 

C-Pojat Peli

Espoo

KiPe-06

13.7

 

C-Pojat Peli

Espoo

Turku-Pesis

13.7

 

C-Pojat Peli

Turku-Pesis

KiPe-06

14.7

 

NMKS

Espoo

PäPe

17.7

 

NMKS

Espoo

PuMu

19.7

 

C-Pojat Kilpa

Espoo

Loimaa

20.7
13.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Siilinjärven Pesis

21.7
13.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Joensuun Maila

21.7

 

MMKS

Espoon Pesis

Lammin Luja

24.7
18.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Hämeenkyrön Räpsä

27.7
13.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Janakkalan Jana

28.7

 

E-Pojat Peli

Espoo Blue

Kepe Valkoiset

28.7

 

E-Pojat Peli

Espoo Blue

Roihu

28.7

 

E-Pojat Peli

Kepe Valkoiset

Roihu

31.7
18.00

Mailapuisto

Naisten Ykkös Pesis

Espoo NYP

Pöytyän Urheilijat

1.8

Mailapuisto

NSS

Espoo

KiPe06

4.8

 

E-Pojat Peli

Espoo White

Paukku

4.8

 

E-Pojat Peli

Espoo Blue

Paukku

4.8

 

E-Pojat Peli

Espoo Blue

Espoo White

4.8

 

C-Pojat Kilpa

Espoo

LMV Blue

4.8

 

C-Pojat Kilpa

JoKo juniorit

LMV Blue

4.8

 

C-Pojat Kilpa

JoKo juniorit

Espoo

10.8

 

NAS

Espoo

KePe

10.8

 

C-Pojat Kilpa

Kipe-06

Loimaa

10.8

 

D-Pojat Kilpa

Tahko Yellow

Lajy

10.8

 

D-Pojat Kilpa

lajy

Espoo White

10.8

 

D-Pojat Kilpa

Espoo White

Tahko Yellow

12.8

 

MMKS

Espoon Pesis

Tahko 3

13.8

 

NAS

Espoo

ViKi

13.8

 

D-Pojat Peli

Espoo Blue

KePe Sininen

14.8

 

MMKS

Espoon Pesis

Vihdin Pallo

15.8

 

C-Pojat Peli

Roihu

Espoo D

17.8

 

NAS

Espoo

Janakkala

17.8

 

F-Pojat

Tahko

Espoo

17.8

 

F-Pojat

Tahko

ViPa

17.8

 

F-Pojat

ViPa

Espoo

17.8

 

E-Pojat Peli

Roihu

KPL

17.8

 

E-Pojat Peli

KPL

Espoo White

17.8

 

E-Pojat Peli

Espoo White

Roihu

18.8

 

NMKS

Espoo

Roihu

18.8

 

E-Pojat Peli

Kepe valkoiset

KiPe06

18.8

 

E-Pojat Peli

Kipe-06

Espoo Blue

18.8

 

E-Pojat Peli

Espoo Blue

Kepe valkoiset

19.8

 

D-Tytöt Peli

Espoo

Roihu

24.8

 

C-Pojat Peli

Lajy

Espoo C

24.8

 

C-Pojat Peli

Espoo D

Lajy

25.8

 

D-Tytöt Peli

Espoo

Tahko Yellow

26.8

 

MMKS

Espoon Pesis

Puna-Mustat Red

27.8

 

NMKS

Espoo

Hamina

27.8

 

NAS

Espoo

Otakoppi

28.8

 

MMKS

Espoon Pesis

Riihimäen Pallonlyöjät 2

28.8

 

D-Tytöt Peli

Espoo

ViPa

29.8

 

D-Pojat Peli

Espoo Blue

KePe Sininen

31.8

 

C-Pojat Peli

Espoo

HuVe

1.9

 

C-Tytöt

Puhti

Espoo

1.9

 

C-Tytöt

Puhti

Jana CT

1.9

 

C-Tytöt

Jana CT

Espoo

1.9

 

D-Pojat Kilpa

Espoo White

HuVe

4.9

 

NAS

Espoo

Latokaski

8.9

 

C-Pojat Peli

Hamina

HuVe

8.9

 

C-Pojat Peli

Espoo D

HuVe

8.9

 

C-Pojat Peli

Espoo D

Hamina