Kotipelit 2018

Mailapuistottarien kotipelit suomensarjassa 2018 - tervetuloa, ilmainen sisäänpääsy!

Espoon Pesiksen joukkueiden kotiottelut 2018

 


Tähdellä (*) merkityt ottelut pelataan Olarin hiekkatekonurmella, loput Mailapuistossa.
 

su17.6.  16:00EspooRiihimäkiNSS
su17.6.  13:00EspooHyvinkääCtAS
ma18.6.  18:00Espoo 3HämeenlinnaCppeli
ke20.6.  18:00Espoo 2PäiväkumpuNMKS
ma25.6.  18:00EspooKouvola 1CpSM
ke27.6.  18:00EspooRoihuNSS
ma2.7.    18:00EspooLahtiEppeli
pe6.7.    18:00EspooNice-TeamNAS
la7.7.    13:00Espoo 2KuusankoskiNMKS
la7.7.    16:00EspooLahtiMMKS
su8.7.    16:00Espoo 2HämeenlinnaCppeli
ke9.7.    18:00EspooHumppila 2MAS
ke11.7.  18:00EspooLoimaaNSS
la14.7.  13:00EspooOtakoppiNAS
ti17.7.  18:00EspooTurkuNSS
la21.7.  16:00EspooLammin LujaMMKS
ma23.7.  18:00EspooPuna-MustatMMKS
ti24.7.  18:00EspooJanakkalaNSS
la28.7.  13:00EspooLaitilaNSS
la28.7.  16:00Espoo BlueTahko YellowDppeli
su29.7.  EspooSummaEtpeli
su29.7.  SummaEspooEtpeli
ma30.7.  18:00Espoo WhiteHaminaDppeli
ti31.7.  18:00EspooJokioinenDtpeli
to2.8.    18:00EspooKerava ValkoinenEppeli
la4.8.    13:00EspooKePeNAS
*la4.8.    17:00EspooLahtiEtpeli
su5.8.    16:00Espoo WhiteJanakkalaDtkilpa
su5.8.    13:00Espoo WhiteLahti BlueDppeli
*su5.8.    11:00EspooJokioinenEtpeli
ma6.8.    18:00EspooLatokaskiMAS
ke8.8.    17:00EspooLoimaaDtpeli
to9.8.EspooJärvenpääNSS
pe10.8.EspooKouvolaCpkilpa
la11.8.MynämäkiEspooEtkilpa
la11.8.EspooMynämäkiEtkilpa
la11.8.Espoo BlueRoihuDppeli
la11.8.EspooJärvenpääFpAS
la11.8.  14:00EspooJanakkalaMAS
su12.8.Espoo 2KPLCppeli
su12.8.Espoo 3KPLCppeli
su12.8.EspooRaumaNSS
su12.8.EspooRoihuDtpeli
ma13.8.EspooTahko BrownEppeli
ke15.8.Espoo 2VihtiNMKS
pe17.8.EspooKeravaMAS
la18.8.Espoo WhiteTahko 05Dtkilpa
la18.8.EspooVantaanjokiMMKS
su19.8.EspooHamina oranssitEtkilpa
su19.8.EspooHamina mustatEtkilpa
su19.8.EspooKeravaFpAS
ma20.8.EspooCobraMMKS
ke22.8.Espoo 2NurmijärviNMKS
pe24.8.EspooJokioinenCpkilpa
la25.8.EspooManse PPCtAS
su26.8.Espoo 2KEPECppeli
ma27.8.Espoo WhiteRoihuDtkilpa
ke29.8.Espoo WhiteKuusankoskiDtkilpa
la1.9.Espoo 2LahtiNMKS
la1.9.    16:00EspooRekolaMMKS
ke5.9.EspooVihtiDtpeli
pe7.9.EspooKuusankoskiCtAS
la8.9.Espoo WhiteRoihuDtkilpa